Co zyskamy decydując się na nowoczesne szuflady?

Co zyskamy decydując się na nowoczesne szuflady?

Wielu producentów stara się przekonać nas o tym, że przygotowana przez nich oferta obejmuje nowoczesne szuflady kuchenne. Niestety, zwykle przekonujemy się o tym, że nowoczesny jest jedynie ich design.

Gdy jednak w centrum naszego zainteresowania znajdują się szuflady Blum, natychmiast dostrzegamy, że mamy do czynienia z rozwiązaniami, którymi warto się zainteresować. I one wyglądają fantastycznie w nowoczesnej kuchni. Atrakcyjność wizualna jest jednak tylko jednym z kilku ich atutów.

Wygoda przede wszystkim

Oferowane przez firmę Blum szuflady są reklamowane jako rozwiązania wyjątkowo wygodne. Często można usłyszeć, że korzysta się z nich intuicyjnie. Już krótki kontakt z nimi potwierdza zresztą, że słowa uznania nie są wypowiadane na wyrost. Na uwagę zasługują choćby prowadnice Blum do szuflad.

Rzadko mamy do czynienia z rozwiązaniami wykonanymi z tak dużą starannością. Prowadnice zapewniają płynny ruch szuflady, a ponieważ powstają z wysokiej jakości materiałów, przyczyniają się do tego, że systemy szuflad Blum działają bez zarzutu nawet wiele lat po ich zakupie.

Intuicyjność i wysoka jakość

Mówiąc o korzyściach, jakie są nam w stanie zapewnić prowadnice do szuflad Blum, warto zwrócić uwagę również na to, że obsługa szuflad jest intuicyjna. Brak uchwytów nie jest przy tym problemem, bo wystarczy dotknąć dowolnego miejsca, aby szuflada zamknęła się i otworzyła. System działa bez zarzutu nawet po latach.

Trudno jednak, aby było inaczej, skoro delikatne części są ocynkowane, by przedłużyć ich żywotność. Korzystanie z szuflad Blum także jest zresztą łatwiejsze niż wykorzystywanie innych szuflad kuchennych. Ich mechanizm pozwala na pełen wysuw. Ułatwia to sprzątanie, pozwala jednak również na szybkie dostanie się do akcesoriów, które znajdują się w tylnej części szuflad.