Do czego służą siatki zgrzewane?

Do czego służą siatki zgrzewane?

Ogrodzenie to ważna część każdego domu i nie tylko. Siatka zgrzewana to produkt wykonany z krzyżujących się ze sobą prętów, które są zgrzewane w miejscach ich połączeń. Takie siatki dzięki temu, że są solidne i wytrzymałe, znajdują wiele zastosowań.

Zastosowanie siatek zgrzewanych

Odgrodzenie własnego ogródka, czy działki można zrobić bardzo szybko. Pomagają w tym siatki zgrzewane ogrodzeniowe, które skutecznie ochronią nasz teren, a nie wymagają tyle nakładów pracy i takich kosztów jak budowa muru czy płotu. Jednak takie siatki mają znacznie więcej zastosowań.

Na dużą skalę wykorzystuje się je w budownictwie mieszkaniowym oraz przy wznoszeniu różnych budynków użyteczności publicznej, takich jak szkoły, szpitale czy markety. Są one też niezbędne przy budowie dróg. Tworzy się z nich balustrady, ścianki działowe, ochronne bariery, boksy, a także sufity podwieszane. Tam gdzie potrzebne jest zabezpieczenie przed korozją, najlepiej wykorzystać solidne siatki zgrzewane ocynkowane.

Gdzie kupić siatki?

Perforacja to firma, która działa na rynku od 2000 roku. W ofercie mają różnego rodzaju siatki zgrzewane, które są dostępne od ręki, jeśli potrzebujemy standardowych wymiarów. Jeśli chcemy nietypową siatkę, firma przygotowuje też siatki zgrzewane na wymiar, które mogą być idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb.

Wszystkie produkty spełniają europejskie normy jakościowe, a do ich wyrobu stosowane są najnowocześniejsze technologie. Bardzo wygodną formą zakupu siatek i innych produktów jest sklep internetowy.