Przegląd zalet nowoczesnych szuflad

Przegląd zalet nowoczesnych szuflad

Szukając nowoczesnych, funkcjonalnych i wygodnych szuflad kuchennych, coraz częściej zwracamy się ku szufladom Blum. Nasz pierwszy kontakt z nimi przeważnie nie nastraja optymistycznie do tego rozwiązania. Trudno nie zauważyć tego, że systemy szuflad Blum nie są rozwiązaniami tanimi.

Im dłużej zastanawiamy się jednak nad ich zakupem, tym bardziej jesteśmy przekonani, że inwestycja w szuflady Blum może być opłacalna. Wydaje się zatem, że nadszedł czas, aby przyjrzeć im się bliżej i zapoznać się z ich właściwościami.

Prezentacja szuflad Blum

Szuflady Blum reklamowane są zwykle jako te, które są idealnym uzupełnieniem nowoczesnej kuchni. Wysokiej jakości Blum szuflady nie tylko zdobią przy tym pomieszczenie, ale również podnoszą jego funkcjonalność. Praktyczne rozwiązania takie, jak prowadnice do szuflad Blum zapewniają wysoką wydajność, gwarantują też zadowolenie odczuwane przez długi czas, co nie jest wcale oczywiste, gdy mówi się o praktycznym wykorzystaniu szuflad.

Jeśli doda się do tego łatwość, z jaką szuflady Blum mogą być utrzymywane w czystości, z pewnością ich popularność nie będzie już tak dużym zaskoczeniem.

Mniej typowe rozwiązania w szufladach Blum

Nie tylko prowadnice Blum do szuflad sprawiają, że szuflady tego austriackiego producenta skupiają na sobie naszą uwagę. Zasługuje na nią także oryginalny system amortyzacji, dzięki któremu fronty zawsze zamykają się cicho i delikatnie nawet, jeśli są obciążone.

Ciekawym rozwiązaniem jest też mechanizm wspomagający otwieranie frontów. Dzięki niemu szuflady nie muszą posiadać uchwytów. Trudno o lepsze rozwiązanie tam, gdzie ciekawy design stawia się na pierwszym miejscu. Delikatne naciśnięcie w dowolnym miejscu jest wystarczające, aby je otworzyć.