Salon i jadalnia w jednym pomieszczeniu

Salon i jadalnia w jednym pomieszczeniu

Nie zawsze mamy możliwość każdego pomieszczenia urządzić w indywidualny sposób, czasem musimy zdecydować, że salon będzie służył także jako jadalnia bądź kuchnia z jadalnią, jeżeli decydujemy się na aneks kuchenny. Wszystko zależy od tego jakiej wielkości mamy mieszkanie bądź dom i ile osób dzieli jedną przestrzeń.

Wybierając meble Kare Design, mamy naprawdę bogaty wybór, możemy dostosować je zarówno pod względem kształtu, wielkości jak i kolorystyki, dobierają je nie tylko do salonu, ale również do innych pomieszczeń w domu.

Salon jako jadalnia to dobre rozwiązanie

Jeżeli mamy naprawdę duży salon, możemy w nim ustawić minimalistyczne meble nowoczesne, stawiając przy tym na wyjątkową funkcjonalność pomieszczenia. Salon jako jadalnia to bardzo znane rozwiązanie, stosowane w wielu domach, albowiem na co dzień możemy w nim spędzać czas także na spożywaniu posiłków. Kupując meble do jadalni i salonu, możemy odwiedzić internetowy sklep meblowy, gdzie nie tylko dobierzemy całe komplety mebli, ale także wybierzemy je w odpowiadającym nam stylu i dogodnej kolorystyce.

Jaki stół do salonu wybrać?

Kiedy już wiemy że salon będzie w naszym domu pełnił również funkcję jadalni, powinniśmy wybrać odpowiedniej wielkości stół. Najlepszą opcją jest stół rozkładany, z którego możemy na co dzień korzystać w wersji złożonej, a przy większej liczbie gości rozkładać go na dużej powierzchni salonu.

Ilość krzeseł powinna być dostosowana do wersji codziennej, tak aby zmieściły się przy złożonym stole. Wybierając konkretne meble do salonu postarajmy się aby pasowały do siebie stylem i kolorystyką, chyba że chcemy w jednej przestrzeni urządzić kilka stref, wtedy możemy oddzielić je właśnie za pomocą innego koloru mebli.