Skąd zamawiać drukarki etykiet?

Skąd zamawiać drukarki etykiet?

Zakup drukarki etykiet nie jest skomplikowanym zadaniem, ale dobrze jest mieć sprawdzonego dostawcę, który nie sprzeda Ci szybko psującego się urządzenia. Brady Polska to sklep, który oferuje wyłącznie drukarki etykiet oraz potrzebne do nich akcesoria eksploatacyjne, takie jak oprogramowanie, czy etykiety. W ramach obsługi zapewniamy pełne wsparcie techniczne, w tym opiekę posprzedażową oraz szkolenia z obsługi drukarki etykiet dla klientów. Dzięki temu drukarka do etykiet będzie prawidłowo użytkowana, co wpłynie na jej dłuższą żywotność.

Drukarki etykiet do różnych zastosowań

Drukarka do etykiet samoprzylepnych jest urządzeniem wykorzystywanym w wielu branżach, dlatego poszczególne modele różnią się między sobą parametrami technicznymi. Jednak niezależnie od tego, czy potrzebna jest Ci drukarka kodów kreskowych, czy przemysłowa, kluczowa jest trwałość wydruku. To właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na to, w jakim sklepie zamawia się drukarki do etykiet.

Brady Polska oferuje zarówno urządzenia uniwersalne, jak i przeznaczone do specjalistycznych zastosowań, np. drukarki do małych etykiet, odpornych na trudne warunki przemysłowe lub laboratoryjne etykiety termokurczliwe. Z kolei w handlu najlepiej sprawdzają się przenośne drukarki kodów kreskowych. Zawsze jednak proponujemy drukarki termotransferowe, które zapewniają optymalną jakość wydruku. Realizujemy zamówienia m.in. dla firm produkcyjnych, producentów elektroniki, a także laboratoriów, czy uniwersytetów.