Szeroki wybor fartuchów ochronnych i roboczych

Szeroki wybor fartuchów ochronnych i roboczych

Zapewnienie pracownikom odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa jest jednym z obowiązków pracodawcy. Na bezpieczeństwo w miejscu pracy wpływa między innymi odzież ochronna i robocza. To bardzo szeroka kategoria produktów obejmująca między innymi fartuchy robocze damskie oraz fartuchy robocze męskie.

Fartuch roboczy: w jakich branżach powinien być stosowany?

Fartuch roboczy powinien znaleźć się na wyposażeniu pracowników wielu branż. Fartuch roboczy to niezbędne wyposażenie osób pracujących w branży medycznej, farmaceutycznej, chemicznej i gastronomicznej. Niezależnie od tego, w jakiej branży jest wykorzystywany powinien być wykonany z materiałów bardzo wysokiej jakości. Jest to gwarancja jego wytrzymałości i trwałości. Wysokim wymaganiom musi sprostać fartuch ochronny BHP. Jest on produkowany z różnych wytrzymałych materiałów. Dzięki temu fartuch ochronny BHP nie tylko chroni przed zabrudzeniami. Fartuch roboczy może być wyprodukowany z materiałów kwasoodpornych czy odpornych na działanie substancji chemicznych.

Jakie rodzaje fartuchów ochronnych są dostępne?

Fartuch ochronny chroni przed zabrudzeniami i uszkodzeniami skóry na skutek działania rozmaitych substancji, na które narażeni są pracownicy różnych branż. Dlatego też na rynku dostępne są wersje damskie oraz męskie. Oba rodzaje fartuchów dostępne są w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Na ogół damskie mają bardziej ciekawe kolory niż męskie.