Co decyduje o wyjątkowości szuflad Blum?

Co decyduje o wyjątkowości szuflad Blum?

Systemy szuflad Blum zadebiutowały na rynku już ponad pół wieku temu. Jak zatem wyjaśnić to, że oferowane przez austriacką firmę szuflady Blum nadal są opisywane jako nie mające sobie równych rozwiązania do nowoczesnej kuchni? Słowa uznania pod ich adresem padają często, a prowadnice Blum do szuflad nadal są wzorem dla innych producentów mebli kuchennych. Trudno zatem o lepszy czas na pochylenie się nad tym fenomenem.

Największe zalety szuflad Blum

Lista zalet, jakie posiadają Blum szuflady jest na tyle długa, że z pewnością będzie w stanie zaimponować nawet tym osobom, które są znane ze szczególnie dużych wymagań. Na pierwszy plan wysuwa się atut dostępności, bo wszystkie niezbędne rzeczy w razie potrzeby znajdują się pod ręką.

Plusem jest także łatwość porządkowania szuflad oraz możliwość oszczędzania miejsca za ich pośrednictwem. Prowadnice do szuflad Blum sprawiają, że szuflady wysuwają się w całości. Ułatwia to ich przemyślaną organizację i sprawia, że najważniejsze akcesoria kuchenne zawsze znajdują się tam, gdzie ich szukamy.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem szuflady?

Pracownicy firmy Blum mają świadomość tego, że nie ma czegoś takiego, jak uniwersalny sposób porządkowania szuflad. Każdy nabywca ma własne upodobania, starają się więc oferować na tyle różnorodne modele szuflad, aby znalezienie czegoś idealnego dla niego nie było trudnym zadaniem.

Klient sam może więc zdecydować nie tylko o tym, jaki system prowadnic będzie zastosowany w szufladzie, ale i o tym, jak ma wyglądać ich wzornictwo. Plusem szuflad Blum jest także możliwość wyboru dopasowanych do naszych własnych potrzeb akcesoriów (boki do szuflad, relingi, mocowania frontu i tylnych ścianek). W razie kłopotów, zawsze można też liczyć na fachowe wsparcie.